Kategorijos

Informacija

Naujienlaiškis

Perkamiausios prekės

 • Plaukų lankelis
  Plaukų lankelis

  Plaukų lankelis su šviesiai rožine kanzashi stiliaus gėle

 • Galvajuostė
  Galvajuostė

  Galvos juosta su balta-rožine kanzashi stiliaus gėle

 • Galvajuostė
  Galvajuostė

  Galvajuostė su didele, baltos spalvos kanzashi stiliaus gėle

Visos perkamiausios

Pristatymas

1. Parduotuvė įsipareigoja išsiųsti užsakytas prekes per 1-2 darbo dienas. Jeigu yra nesklandumų su pristatymu, parduotuvė įsipareigoja susisiekti su Pirkėju ir rasti geriausią sprendimą.

2. Pirkėjas įsipareigoja atkreipti dėmesį į nurodytą pristatymo terminą ir kreiptis į Parduotuvę tik tuo atveju, jeigu praėjo 24 valandos nuo pristatymo termino pabaigos.

3. Pirkėjas įsipareigoja, užsakydamas prekes, nurodyti prekių pristatymo vietą bei asmenį, kuris pasiims prekes. Jei prekes atvyks pasiimti kitas asmuo, jis privalės turėti įgaliojimą.

4. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, klientas neturi teisės reikšti parduotuvei pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

5. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekes atsiimti Vilniuje, turi iš anksto susitarti dėl prekių atsiėmimo laiko ir vietos bei pateikti užsakymo kopiją. Parduotuvė savo ruožtu įsipareigoja pranešti pirkėjui, kai prekės bus paruoštos.

6. Prekės, užsakytos parduotuvėje, pristatomos šiais būdais:

6.1. Registruotu paštu per Lietuvos paštą. Lietuvoje pristatoma per 2-3 darbo dienas po prekių išsiuntimo. Siuntimo kaina Lietuvos ribose  1.2eur arba 1.7eur priklausomai nuo svorio. Užsisakius prekių už 20eur ir daugiau, siuntimas registurotu paštu nemokamas. Jeigu gavėjo adresas kitoje valstybėje, prieš užsakant prekes susisiekite elekrtoniniu paštu info@puosiamkasytes.lt

6.2. Vilniuje galima atsiimti, prieš tai iš anksto susitarus ir suderinus laiką bei vietą.

7. Tais atvejais, kai priėmus prekes Pirkėjas pastebi, jog siuntoje nėra užsakytos prekės, jis privalo nedelsiant informuoti apie tai Parduotuvę.

8. Visos pretenzijos dėl užsakymo siunčiamos į el.paštą info@puosiamkasytes.lt  ir  priimamos per 24 val. po siuntos gavimo. Jeigu transportavimo metų prekės buvo pažeistos būtina pateikti nuotrauką.