Kategorijos

Informacija

Naujienlaiškis

Perkamiausios prekės

 • Plaukų lankelis
  Plaukų lankelis

  Plaukų lankelis su šviesiai rožine kanzashi stiliaus gėle

 • Galvajuostė
  Galvajuostė

  Galvos juosta su balta-rožine kanzashi stiliaus gėle

 • Galvajuostė
  Galvajuostė

  Galvajuostė su didele, baltos spalvos kanzashi stiliaus gėle

Visos perkamiausios

Privatumo politika

1. Pirkėjas, norėdamas užsisakyti prekes iš parduotuvės, turi užsiregistruoti įvedant visą informaciją, kuri yra nurodoma registracijos formoje. Visi pažymėti privalomi laukai, yra būtini tinkamam užsakymo vykdymui. 

2. Pirkėjas užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai Pirkėjo duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; el.pašto adresas; kiti pristatymui būtini duomenys. Parduotuvė patvirtina, jog tokie duomenys bus naudojami tik prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. Parduotuvė įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus parduotuvės partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas su kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Pirkėjo informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Pirkėju. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Pirkėjo asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.

3. Pirkėjas, užsiregistruodamas parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu, Pirkėjas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti prekes parduotuvėje. Tuo atveju, jeigu Pirkėjas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, pardutuvė atleidžiama nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.

4. Pirkėjas, susipažindamas su taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant parduotuvėje, jo kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai (failai, siunčiami iš interneto serverio).

5. Parduotuvė patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijos klientų asmeninių duomenų apsaugai.

6. Pirkėjas sutinka, kad jo el.pašto adresas bei kiti asmeniniai duomenys gali būti naudojami parduotuvės rinkodaros tikslais.