Kategorijos

Informacija

Naujienlaiškis

Perkamiausios prekės

 • Plaukų lankelis
  Plaukų lankelis

  Plaukų lankelis su šviesiai rožine kanzashi stiliaus gėle

 • Galvajuostė
  Galvajuostė

  Galvos juosta su balta-rožine kanzashi stiliaus gėle

 • Galvajuostė
  Galvajuostė

  Galvajuostė su didele, baltos spalvos kanzashi stiliaus gėle

Visos perkamiausios

Taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Pirkėjas”) ir Pardavėjo (toliau – “mūsų”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje (toliau – “Parduotuvė”).

 

2. Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

2.1. Sutartis tarp Pirkėjo ir mūsų laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas www.puosiamkasytes.lt Parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su mūsų taisyklėmis, paspaudžia mygtuką “Užsakyti”.

2.2. Kiekviena sutartis, sudaryta tarp Pirkėjo ir mūsų, yra saugoma www.puosiamkasytes.lt Parduotuvėje.

 

3. Pirkėjo teisės

Pirkėjas turi teisę pirkti prekes www.puosiamkasytes.lt parduotuvėje šių taisyklių ir Parduotuvės nustatyta tvarka.

 

4. Pirkėjas įsipareigoja

4.1.jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo juos atnaujinti.

4.2.Pirkėjas, naudodamasis Parduotuve, sutinkate su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalo jų laikytis.

 

5. Mūsų teisės

5.1. Jei Pirkėjas bando pakenkti Parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, mes galime be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti jam galimybę naudotis www.puosiamkasytes.lt parduotuve arba panaikinti Pirkėjo registraciją.

5.2.Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, galime laikinai arba iš viso nutraukti www.puosiamkasytes.lt parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešę Pirkėjui.

5.3.Mes galime vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas.

 

6. Mes įsipareigojame

6.1. Sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis Parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

6.2. Išsiųsti Pirkėjui užsakytas prekes, Pirkėjo nurodytu adresu ir per sutartą laikotarpį.

6.3. Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdami išsiųsti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigojame Pirkėjui pasiūlyti analogišką prekę, o Pirkėjui atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus.

6.4.Jeigu Pirkėjas, per klaidą, negavo užsakytos prekės, mes įsipareigojame grąžinti pinigus už negautą prekę.

Negavus apmokėjimo pagal užsakymą per 2 darbo dienas, prekės grąžinamos į prekybą, o Pirkėjo užsakymas atšaukiamas.

 

7. Prekių siuntimas, nemokamas prekių atsiėmimas

7.1. Parduotuvė įsipareigoja išsiųsti užsakytas prekes per 1-2 darbo dienas. Jeigu yra nesklandumų su pristatymu, parduotuvė įsipareigoja susisiekti su  Pirkėju ir rasti geriausią sprendimą.

7.2. Pirkėjas įsipareigoja atkreipti dėmesį į nurodytą pristatymo terminą ir kreiptis į Parduotuvę tik tuo atveju, jeigu praėjo 24 valandos nuo pristatymo termino pabaigos.

7.3. Pirkėjas įsipareigoja, užsakydamas prekes, nurodyti prekių pristatymo vietą bei asmenį, kuris pasiims prekes. Jei prekes atvyks pasiimti kitas asmuo, jis privalės turėti įgaliojimą.

7.4. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, klientas neturi teisės reikšti parduotuvei pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

7.5. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekes atsiimti Vilniuje, turi iš anksto susitarti dėl prekių atsiėmimo laiko ir vietos bei pateikti užsakymo kopiją. Parduotuvė savo ruožtu įsipareigoja pranešti pirkėjui, kai prekės bus paruoštos.

7.6. Prekės, užsakytos parduotuvėje, pristatomos šiais būdais:

7.6.1. Registruotu paštu per Lietuvos paštą. Lietuvoje pristatoma per 2-3 darbo dienas po prekių išsiuntimo. Siuntimo kaina Lietuvos ribose  1.2eur arba 1.7eur priklausomai nuo svorio. Užsisakius prekių už 20eur ir daugiau, siuntimas registurotu paštu nemokamas.Jeigu gavėjo adresas kitoje valstybėje, prieš užsakant prekes susisiekite elekrtoniniu paštu info@puosiamkasytes.lt

7.6.2. Vilniuje galima atsiimti, prieš tai iš anksto susitarus ir suderinus laiką bei vietą.

7.7. Tais atvejais, kai priėmus prekes Pirkėjas pastebi, jog siuntoje nėra užsakytos prekės, jis privalo nedelsiant informuoti apie tai Parduotuvę.

7.8. Visos pretenzijos dėl užsakymo siunčiamos į el.paštą info@puosiamkasytes.lt  ir  priimamos per 24 val. po siuntos gavimo. Jeigu transportavimo metų prekės buvo pažeistos būtina pateikti nuotrauką.

 

8. Atsiskaitymas

8.1. Pirkėjas atsiskaito už savo užsakytas prekes naudodamasis savo banku internete, per elektroninę bankininkystę.

8.2. Pirkėjas įsipareigoja už užsakytas prekes atsiskaityti nedelsiant, priešingu atveju, jis praranda teisę reikšti pretenzijas dėl prekių pristatymo terminų pažeidimo, kadangi pagal Pirkėjo užsakymą prekių siuntinys pradedamas formuoti tik parduotuvei gavus apmokėjimą už prekes.

 Negavus apmokėjimo pagal užsakymą per 2 darbo dienas, prekės grąžinamos į prekybą, o Pirkėjo užsakymas atšaukiamas.

9. Privatumo politika

9.1. Pirkėjas, norėdamas užsisakyti prekes iš parduotuvės, turi užsiregistruoti įvedant visą informaciją, kuri yra nurodoma registracijos formoje. Visi pažymėti privalomi laukai, yra būtini tinkamam užsakymo vykdymui. 

9.2. Pirkėjas užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai Pirkėjo duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; el.pašto adresas; kiti pristatymui būtini duomenys. Parduotuvė patvirtina, jog tokie duomenys bus naudojami tik prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. Parduotuvė įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus parduotuvės partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas su kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Pirkėjo informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Pirkėju. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Pirkėjo asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.

9.3. Pirkėjas, užsiregistruodamas parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu, Pirkėjas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti prekes parduotuvėje. Tuo atveju, jeigu klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, pardutuvė atleidžiama nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.

9.4. Pirkėjas, susipažindamas su taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant parduotuvėje, jo kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai (failai, siunčiami iš interneto serverio).

9.5. Parduotuvė patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijos klientų asmeninių duomenų apsaugai.

9.6. Pirkėjas sutinka, kad jo el.pašto adresas bei kiti asmeniniai duomenys gali būti naudojami parduotuvės rinkodaros tikslais. 

 

10. Daiktų grąžinimas

10.1. Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" ir Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ numatyta tvarka.

10.2. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, mes ar mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.

10.3. Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.

10.4. Prekes grąžina Pirkėjas registruotu paštu, apmokant siuntimo išlaidas, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl prekės kokybės.

10.5. Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai mes neturime analogiškos prekės, grąžiname Pirkėjui už prekę sumokėtus pinigus.

Visos pretenzijos dėl užsakymo, priimamos per 24 val. po prekių gavimo. Jeigu transportavimo metų prekės buvo pažeistos būtina pateikti nuotrauką. Parduotuvė įsipareigoja ne vėliau kaip per 10 dienų nuo vartotojo prašymo gavimo dienos pateikti vartotojui motyvuotą rašytinį atsakymą.

 

11. Atsakomybė

11.1. Pirkėjas atsako už veiksmus, atliktus naudojantis www.puosiamkasytes.lt  parduotuve.

11.2. Pirkėjas yra atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų tikrumą (vardo, pavardės, adreso, pašto kodo, telefono numerio, el. pašto adreso). Remiantis šiais duomenimis yra išrašomos ir siunčiamos sąskaitos, užsakymų patvirtinimai ir prekės.  Parduotuvė neatsako už nuostolius ar užsakymo vykdymo uždelsimą, atsirandančius dėl to, kad pirkėjas nurodė neteisingus duomenis apie save.

11.3. Pirkėjas atsako už atpažinimo kodo perdavimą trečiosioms šalims. Jeigu trečiosios šalys naudojasi Pirkėjo atpažinimo kodu, Pirkėjas atsako už trečiosios šalies atliktus veiksmus.

11.4. Mes neatsakome už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per Parduotuvėje esančias nuorodas.

11.4. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai atsiradusius nuostolius.

12. Informacijos siuntimas

12.1. Mes visus pranešimus siunčiame Pirkėjo registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.

12.2. Pirkėjai visus pranešimus ir klausimus siunčia Parduotuvės skyriuje “Kontaktai” nurodytu adresu ar elektroninio pašto adresu info@puosiamkasytes.lt

13. Baigiamosios nuostatos

13.1. Šioms taisyklėms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

13.2. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.